| © AUTORSKÁ PRÁVA

18. března 2017 v 21:37 | Morbid_Curiosity

Veškerý obsah na tomto blogu je má a jen má tvorba.


WEBDESIGN A GRAFIKA
Veškerou grafiku tvořím sama povětšinou v programech Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a v Photofiltre (Photofiltre Studio). Odkazy na autory prvků v grafice (obrázky, templaty, textury, fonty...) jsou v případě designů vypsané v rámci credits - tzn. většinou v obrazové části zápatí. V případě ostatní grafiky jsou tyto informace uvedené v článku s danou grafikou.

Veškerá grafika na tomto webu je kromě několika výjimek volně k použití. Pravidla a výjimky užívání grafiku a nutnost uvádění zdrojů na mě jakožto na autora je popsána ve článku PRAVIDLA.

KRESBY, MALBY, FOTOGRAFIE, VÝTVORY...
I veškerá ostatní tvorba nespadající pod kategorie webdesign, grafika či literatura je čistě mou prací. Přirozeně jsem se v některých případech nechala inspirovat jinými umělci, které v takovém případě uvádím jako zdroj nápadu v rámci článku, ve kterém je výtvor zveřejněný. Tato tvorba slouží k účeli zábavy a k doplnění mého portfolia, proto zakazuji jakkoliv modifikovat mou tvorbu a vydávat ji za svou. V případě stahování a šíření mé tvorby dál zakazuji takto činit bez uvedení mě jako autora - v ideálním případě bych ocenila, abyste mi o tom, že si hodláte mou tvorbu propůjčit, dali předem vědět alespoň v komentářích.

LITERATURA
Veškerá práva na známé postavy z povídek o Harrym Potterovi patří J. K. Rowlingové. Ostatní smyšlené postavy jsou mé, tudíž na ně mám já. Stejně tak mám práva na celý příběh či části příběhu, které jsem si sama vymyslela.
Povídky i básně slouží jen k účelu zábavy a jako součást mého portfolia, proto prosím, abyste to akceptovali a nekopírovali. Pokud budete mít nesnesitelnou potřebu si moje výplody na svoje stránky dát, uveďte zdroj a opět dejte vědět alespoň prostřednictvím komentáře.

Pokud nebudete schopni akceptovat tyto podmínky a budete mou tvorbu neomezeně využívat jinak než pro osobní účely (samozřejmě s náležitým uvedením autora), bude se to řešit na vyšších místech.

Případné dotazy směřujte do komentářů k tomuto článku, nebo mne kontaktujte zde.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama