Drabble: Dva bratři a já

19. března 2017 v 13:59 | Morbid_Curiosity |  Drabble


Obávám se, že drabblat tady asi nebude mnoho, jelikož ty, které mám, vznikly vlastně jenom díky Hogwarts. Každopádně teď nad tím tak přemýšlím a vyplodit čas od času něco na tento způsob by mohla být sranda. Mohla bych to třeba pojmout tak, že mi budete zadávat slova a já budu podle nich vymýšlet.
Ostatně přesně tak vzniklo i tohle drabble, které bylo do jedné soutěže na již zmíněném Hogu a zadáním bylo těchto pět slov:
gordický uzel, kostky, rozkaz, pomeranč, vlát
To, co z těchto slov vzešlo mně, je inspirováno The Vampire Diaries. :)Musela jsem konečně rozetnout ten gordický uzel. Zjistit, na čem jsem. Zjistit jak dál. Vrhnout kostkami a vidět pravdu, realitu. Vidět cestu, kterou se mám dát. Vidět jméno. Dala jsem si rozkaz jim už nikdy neublížit, ale zarážím kudlu stále hlouběji. Přivlastňuji si je oba, jako by byli mým majetkem, mými kouzelnými hračkami. Unavuje mě to. Cítím se vycucnutá jako pomeranč, ale džus nikde - chtějí odpovědi, já je nemám. Chtějí důkazy a těch jsem ve větru nechala vlát až moc. Nikdy se nesmíří s tím, že mé srdce patří oběma. Nikdy to nemůže takhle fungovat.
Dva bratři a já.


~
Autor
Morbid_Curiosity

~
Datum
10.7.2012

~
Licence
Zákaz použití bez uvedení autora

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama