| PRAVIDLA UŽÍVÁNÍ GRAFIKY

18. března 2017 v 20:37 | Morbid_Curiosity

Veškerá grafika zveřejněná na této stránce (Curiosity-ART.blog.cz) je volně k využití, pokud není uvedeno jinak. Výjimku tvoří zejména grafika tvořená na objednávku, která je zde pouze jako součást mého portfolia. U každého článku s grafikou bude informace o možnosti volného stažení či šíření napsána. Speciální pravidla platí pro blogové designy na objednávku, kde bude design ponechám k volnému použití poté, co jej původní majitel již nebude mít na svém blogu a to pouze v případě, že se jedná o design s obecným tématem (tzn. pokud nebude tvořen například z osobních fotografií zadavatele).

Při použití grafiky ze sekce GRAFIKA není nutné uvadět zdroj, nicméně pokud jej uvedete, bude to minimálně férové a mě to určitě potěší, jelikož se tak má grafika dostane k více lidem neanonymně.

Pravidlem pro použití veškerého obsahu z kategorie WEBDESIGN je, že musíte vždy zanechat credits neboli podpis autora (tedy mě). Tento podpis se v případě mé tvorby většinou skládá ze dvou částí: 1. jménem autora designu v obrazové části zápatí, 2. odkazem v zápatí či v menu blogu. Způsob zobrazení credits vždy najdete v návodu na instalaci designu. Tyto credits nesmíte v žádném případě odstranit. Stejně tak je zakázáno jakkoliv měnit či odstranit důležité části designu či využívat jen některé části designu - například jen záhlaví, oddělovače či buttony.

Není to pravidlo, ale budu ráda, když mi vždy do komentářů k dané grafice napíšete, že ji využíváte.

Nedodržení těchto pravidel se bude řešit na vyšších místech a nejmenším problémem, který z jejich nedodržení může plynout, je pozastavení vašich stránek. Neznalost pravidel neomlouvá. V případě využívání mé tvorby je vaší povinností si pravidla přečíst. Tato pravidla budou navíc součástí všech balíčků s designy.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte a ptejte se - ideálně přímo zde v komentářích, nebo mě kontaktujte zde.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama