Logo: Sciencis

11. dubna 2017 v 18:05 | Morbid_Curiosity |  Loga


Logo vzniklo na základě soutěže na webu LogoPro.cz, kde si zadavatel vyžádal logo pronově vznikající firmu s vědeckým založením. Logo nakonec do výběru neprošlo, jelikož je prý moc "chemické". Nevím, nerozumím vědě. Každopádně i tak se mi líbí a jsem s ním spokojená.

Vážím si tohoto poměrně jednoduchého loga mimo jiné také z toho důvodu, že to bylo vůbec poprvé, co jsem se snažila vytvořit profi grafiku tak, aby byla korektně zpracovaná. Logo jsem tedy tvořila v Illustratoru ve vektorech, v RGB i CMYKU. Prala jsem se s tím fakt dlouho, protože Illustrator narozdíl od Photoshopu je pro mě španělská vesnice a strašně náročná program, který nejsem schopná zkrotit. Proto jsem se i s takto zdánlivě jednoduchým logem prala skutečně dlouho.

Nakonec jsem ještě úžasnou možnost prezentace takových výtvorů pomocí různých mockupů, kterých na netu freečkově dají stáhnout kvanta a z toho jsem byla úplně na větvi, protože prezentace loga přímo na vizitce, na zdi, vyrytého ve dřevě apod. už zavání profesionalitou. :)

~
Autor
Morbid_Curiosity

~
Datum
29.3.2015

~
Licence
Zákaz dalšího šíření v současné podobě
Vzhledem k nevyužítí návrhu zadavatelem je možné jeho přepoužití. Pro více informací mě kontaktujte.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama