MultitalentedARTist

11. června 2018 v 15:30 | Morbid_Curiosity |  Blog info


Když jsem se rozhodla na blog postnout tento oznam, nějak jsem zjistila, že pro takovýto typ sdělení tu vlastně nemám zcela adekvátní rubriku. O.o Nu což, to se nedá svítit, říct vám to prostě musím.

Poslední dobou jsem docela oživila svou aktivitu na DeviantArtu - přirozeně v návaznosti na zvýšenou tvůrčí aktivitu, která mě postihla - a zjistila jsem, že skupiny na DA jsou naprd. Buď je tam sice hodně sledujících a uživatelů, ale skupina jako taková není aktivní, takže nemáte šanci v ní prezentovat své výtvory (neb vám je nemá kdo schválit, případně mají sice autoapprove, ale plné složky), nebo jsou tam hodně úzce zaměřené skupiny, případně skupiny s nároky na profesionální tvůrce. A co pak máme dělat my, co tvoříme všechno, co nás napadne a tím pádem je naše tvorba velmi různorodá a ani v jednom směru se nedá brát vyloženě za profesionální tvorbu?

Rozhodla jsem se vytvořit skupinu s názvem MultitalentedARTist pro všechny vícestraně nadané umělce. Omezila jsem to tedy jen na obrazové umění - tzn. kresby, malby - tradiční i digitální, fotky a různá počítačová grafika, ale i tak je takových lidí na DeviantArtu spousta. Skupina je čertvá a moc aktivních přispěvatelů zatím nemá, ačkoliv se počet členů každým dnem rozrůstá. Aktuálně to funguje na tom, že já aktivně zvu uživatele, na které náhodou narazím na DA a splňují podmínky, aby se stali členy skupiny a většina obrazů ve skupinové galerii je navržená mnou, ale každým dnem stoupá počet žádostí o vložení obrazu do skupiny přímo od samotným tvůrců. :)

Uvidíme, co se z toho ve finále vyvrbí, každopádně bych vás tímto ráda do této skupiny pozvala, pokud také patříte mezi ty nešťastlivce postižené různorodými zájmy v oblasti umění. :)

MultitalentedARTist.deviantart.com


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gru Gaz | Web | 12. června 2018 v 20:55 | Reagovat

Že bych se připojila..:) Jen bych taky musela obnovit svoji aktivitu na DA, člověk z toho vždy nějak vypadne, pak se zase vrátí, pak zase ne atd.
Tvůj názor na DA skupiny sdílím, je to s nimi někdy opravdu na nervy. Hodně štěstí s tou Tvojí novou, snad se brzy ideálně rozorste.:)

2 Morbid_Curiosity | 14. června 2018 v 14:01 | Reagovat

[1]: Děkuju :) Pokud oživíš svůj DA, tak se klidně přidej. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama