Red Riding Hood

5. července 2018 v 23:33 | Morbid_Curiosity |  Kresby/malby


Nedávno jsem vzala do ruky blok a tužku a začala jsem kreslit. Už to bylo poněkud zváštní, protože za posledních x let pokud už kreslím, kreslím mandaly a co si budeme nalhávat, to zas takové umění není. Co bylo ale mnohem zvláštnější byl fakt, že jsem začala kreslit člověka - a to dokonce obličej. Ono je to totiž tak. Já vlastně kreslit neumím a už vůbec neumím kreslit lidi, natož pak jejich obličeje. Nicméně potlačila jsem sama sebe a dokreslila jsem to i s tím vědomím, že to prostě není 100%. Nicméně vzhledem k tomu, že si s tužkou zatím moc nerozumím a s pastelkama by to nejspíš bylo ještě mnohem horší, rozhodla jsem se u tradičních způsobů kresby v téhle fázi skončit, obrázek naskenovat a pokračovat v počítači, protože tam kdykoliv cokoliv můžete vzít zpět :D.

Nemám tablet (respektive mám, ale nepoužívám, protože se mi s ním blbě pracuje), takže vybarvit to byl docela porod. Pořád jsem na to koukala a pořád jsem si říkala, že to není ono. Nemělo to v sobě moc lidskosti (pomiňme fakt, že ta ženská nemá očit, potože ty teda tuplem neumím), takže jsem furt někde doplňovala nějaké stíny apod. Nakonec jsem se rozhodla, že už do toho radši nebudu šťourat, nebo to ve finále přeženu a bude to na pytel.

A tohle je tedy výsledek mého několikahodinové snažení. Až na to, že v tom prostě nejsem dobrá (ale žádný učený z nebe nespadl), mě to bavilo a možná si to ještě zopáknu.~
Autor
Morbid_Curiosity

~
Datum
5.7.2018

~
Licence
Zákaz použití bez uvedení autora

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama