Drátěný strom: And Then There Was a Light

3. září 2019 v 13:45 | Morbid_Curiosity


Už před několika lety jsem se vzbudila s nápadem, že by bylo hezké tvořit stromy z drátků a vyblbnout se na jejich různé výzdobě - od kytiček třeba po světýlka. Ten nápad přišel při procitnutí z nějaké snu a od té doby jsem ho měla v hlavě pořád. Ale než jsem se rozhoupala k akci, tak - jak už jsem řekla - uplynulo pár let. Když jsem se ale jednoho chladného loňského rána někdy koncem roku probudila s tím, že už ty stromy vážně musím vyrobit, naobjednala jsem si z Aliexpressu všechno potřebné a jen, co vše dorazilo, jsem se do toho pustila.

Bohužel jsem následně zjistila, že jsem tuhle myšlenku rozhodně neměla jako první - nebo možná měla, ale jako první jsem ji nezrealizovala :D Každopádně tohle tedy rozhodně není nic nevídaného, dělá to spousta lidí a většina z nich fakt neuvěřitelné kousky, nad kterými zůstává rozum stát. Já se s tímhle můžu jít z estetického hlediska zahrabat. I tak se mi to líbí, baví mě to a mám spoustu nápadů na to, jaké featury k nim dát. :)

Tenhle strom jsem původně plánovala ověsit svítícíma lahvičkama, nicméně barva, která slibovala svítit až na věky věků svítí vždycky maximálně 10 minut po hodinovém nasvícení, takže jsem se ne finále sundala a nahradila je světelným řetězem. Vypadá to famózně :) Dodnes jsem ovšem nebyla schopná zajet do Hornbachu pro sádru, abych ten strom řádně ukotvila v květináči, tudíž tam trůní na rozstříhané mycí houbě... :D~
Autor
Morbid_Curiosity

~
Datum
26.1. 2019


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama