Avatary

Avatar Templates: Set Nr. 01

23. května 2018 v 17:54 | Morbid_CuriosityTo jsem se takhle procházela po Erisedu, koukala jsem jestli a co je nového a narazila jsem na sady šablon na avatary. Nevím, jak dalece je tenhle typ grafiky žádaný dnes, ale ve své době to byla neuvěřitelná pecka a každý to musel mít a zkoušet. Já je sice taktéž používala, ale nikdy jsem žádné šablony na avatary nebo buttony netvořila, tak jsem si říkala, že to zkusím a zkusím rovnou templaty na kruhové avatary, protože jsem je ještě na netu nepotkala.

Původně jsem chtěla vytvořila sadu 10 templatů, nicméně postupně jsem ty již vytvořené začala rozřazovat do různých kategorií a ve výsledku jich je míň, než to vypadalo, ale víc, než jsem měla v plánu. :)

Je to můj první výtvor a fakt to není úplně ok a rozhodně to nevypadá, že to máš být jedna sada - každý template je jiný, ale myslím, že svůj účel to splní. Šablony jsou navíc použitelné více způsoby a je jenom na vás, co s nima uděláte. :)

Ukázky všech templatů najdete pod perexem.

Avatary: Kristen Bell

19. března 2017 v 16:03 | Morbid_Curiosity


Děsivá šílenost, ještě, že je jich tak málo. Photoshooting, ze kterého jsou fotky Kristen byl skvělý, tak jsem ho prostě musela zneužít :D

Kde jsem vzala použité templaty či brushe už bohužel opravdu nevím.

Avatary: Emma Watson

18. března 2017 v 23:42 | Morbid_Curiosity


Osobně si myslím, že avatarů ve výsledku na tomhle blogu nijak extra moc nebude. Tohle je výplod nějaké grafické fantasmaorie, kdy už jsem v podstatě nevěděla co by. Já osobně totiž v avatarech nevidím zas až takový potenciál a na to, aby se na tom graficky člověk nějak extra vyblbnul, jsou poměrně malé.

Každpádně tohe jsou úplně první avatary, jaké jsem kdy v životě spáchala. :)

Vzhledem k tomu, že jsou to avatary z roku 2008, kdy jsem (ač to nerada přiznávám), na nějaká autorská práva z vysoka kašlala, tak už vážně nevím, kde jsem vzala všechny ty použité brushe, textury a já nevím co všechno je tam použité...

 
 

Reklama