Harry Potter - drabble/flashfic

Flashfic: Pavouk Růženka

11. dubna 2017 v 16:01 | Morbid_Curiosity

(zdroj obrázku: Cryptid-Creations)

Zřejmě nebude velkým překvapením, že i tento krátký příbeh vznikl na základě soutěže na Hogwarts. Už si přesně nevzpomínám na zadání, ale tuším, že jedním z všeobecně známých faktů na Hogu bylo to, že pavou Růženka pomáhal ve Velké síni s Vánoční výzdobou. Nabízí se tedy jako mžonost zadání právě příbeh o tom, jak se k této funkci Růža dostala. Z toho důvodu vám zřejmě nebudou ani jméně nijak povědomá, jelikož je to o obyvatelích Hogwarts. :)

Drabble: Škoda každého dne, kdy jsem se nezasmál.

11. dubna 2017 v 15:48 | Morbid_Curiosity

(zdroj obrázku: NanoMortis)

Další soutěžní drabble, které není vyloženě Harry Pottěrovské, protože tam není zmíněná žádná konkrétní postava, ale je z jeho prostředí. Tématem soutěže bylo "Škoda každého dne, kdy jsem se nezasmál." - Chamfort.

Drabble: Jedna noc z dětství Draca Malfoye

11. dubna 2017 v 15:30 | Morbid_Curiosity

(zdroj obrázku: perselus)

Drabble do soutěže na Hogu na téma "Jedna noc z dětství Draca Malfoye". Možná je poněkud perverznější, ale z nějakého důvodu jsem mívala období, kdy jsem věřila tomu, že Draco Malfoy měl díky svému otci nelehké dětství nejenom z toho důvodu, že byl přísný smrtijed...

Na druhou stranu mě trochu děsí, že jsem tohle ze sebe plodila, když mi bylo 14 let. Ne, vážně mě doma nikdo nezneužíval.... :D

Half-drabble: Severus Snape

11. dubna 2017 v 15:08 | Morbid_Curiosity

(zdroj obrázku: kyla79)

Zas nějaká zpotvořenina do soutěže na Hogu - tentokrát ještě ošizená o právoplatnou polovinu slov. Předpokládám, že to bylo psáno v době, kdy mi ještě nebyl zcela osvětleny veškeré okolnosti Severusova chování, tudíž to už nedává tak docela smysl, ale což. Jednou jsem to napsala, tak to tu máte. :)

 
 

Reklama