Loga

Logo: Brick ADS

13. ledna 2020 v 12:13 | Morbid_Curiosity


Už před nějakou dobou jsem tvořila web na zakázku a při té příležitosti mě zaúkolovali i tvorbou loga. Po několika variantách jsme došli k tomuhle výsledku, který má tak trochu představovat vyhledávací pole.

Ikony pro web, které jsem také dělala já, najdete zde.

Logo: Rodná cesta

11. dubna 2017 v 18:18 | Morbid_Curiosity


Toto logo bylo jedno z nejtěžších grafických počinů, jaké jsem kdy dělala. Bylo tvořeno v rámci tvorby firemní identity jedné mamčiné kolegyně z práce, která se rozhodla rozjet vlastní byznys v oblasti masáží a odblokovávání. Byla to dost výzva - tím spíš, když paní byla internetově absolutně negramotná a neměla vlastně vůbec žádnou představu o ničem. Tímhle logem se mi ji ovšem podařilo naprosto okouzlit. :)

Až teď po skoro dvou letech vidím, že by se tam ledacos dalo ještě vylepšit - počínaje barevností, která mi tam trochu ujíždí.

V rámci tvorby firemní identity jsem pak kromě loga tvořila i vizitky, plakátek a webové stránky včetně designu.

Logo: Sciencis

11. dubna 2017 v 18:05 | Morbid_Curiosity


Logo vzniklo na základě soutěže na webu LogoPro.cz, kde si zadavatel vyžádal logo pronově vznikající firmu s vědeckým založením. Logo nakonec do výběru neprošlo, jelikož je prý moc "chemické". Nevím, nerozumím vědě. Každopádně i tak se mi líbí a jsem s ním spokojená.

Vážím si tohoto poměrně jednoduchého loga mimo jiné také z toho důvodu, že to bylo vůbec poprvé, co jsem se snažila vytvořit profi grafiku tak, aby byla korektně zpracovaná. Logo jsem tedy tvořila v Illustratoru ve vektorech, v RGB i CMYKU. Prala jsem se s tím fakt dlouho, protože Illustrator narozdíl od Photoshopu je pro mě španělská vesnice a strašně náročná program, který nejsem schopná zkrotit. Proto jsem se i s takto zdánlivě jednoduchým logem prala skutečně dlouho.

Nakonec jsem ještě úžasnou možnost prezentace takových výtvorů pomocí různých mockupů, kterých na netu freečkově dají stáhnout kvanta a z toho jsem byla úplně na větvi, protože prezentace loga přímo na vizitce, na zdi, vyrytého ve dřevě apod. už zavání profesionalitou. :)

 
 

Reklama