Pixel Art

Pixel Art: Scrolls

22. října 2018 v 15:43 | Morbid_CuriosityNavzdory veškerým předpokladům a předchozím zkušenostem mě to pixel artění pořád baví, takže tady máte další sadu ikonek :)

Pixel Art: Eyes

11. října 2018 v 18:07 | Morbid_CuriosityDalší sada pixel art ikonek, tentokrát jsou to oči - doufám, že jste to poznali :D Zvlášť se mi líbí ty vícebarevné, jako třeba modrozelené atd. :)

Pixel Art: Envelopes

5. října 2018 v 17:06 | Morbid_CuriosityNějak mě to pixel artění fakt začalo bavit. A protože si prostě nedám pokoj, tak jsem vytvořila celý set ikonec obálek v různých barevných provedeních. Přirozeně je toto zcela zbytečně umění volně k dispozici pro všechny možné účely. :)

Pixel Art: Pandas

4. října 2018 v 14:19 | Morbid_Curiosity

(zdroj pozadí: freepik.com)

Po delší době jsem se rozhodla přidat další pixel art do rodinky zvířátek. Tentokrát jsou to pandy, protože... každý má rád pandy. :D

Další pixel arts z této série:

Animace: Potions

28. září 2018 v 12:43 | Morbid_Curiosity


Dneska ráno jsem se probudila s aktuní potřebujou zkusit udělat animaci a pořád jsem před očima měla lektvar, takže tak :)

Pixel Art: Kitten

30. července 2018 v 17:31 | Morbid_Curiosity

(zdroj pozadí: freepik.com)

Už asi před týdnem jsem se pustila do dalšího pixel artu v podobě kočiček, ale nějak jsem se zasekla a nedotáhla to. Dneska jsem teda přiložila ruku k dílu a dílo se docela podařilo. Akorát už jsem byla fakt líná přizpůsobovat té první kočičce ocásek na správnou délku, takže je to trocho odfláknuté... :D

Inspirací mi byl můj kočičák Matýsek:

Další pixel arts z této série:

Pixel Art: Mice

28. června 2018 v 17:07 | Morbid_Curiosity

(zdroj pozadí: freepik.com)

Něco se se mnou děje. Včera jsem vytvořila Bunnies jakožto své první něco jako pixel art a navíc jsem večer rozkreslila poměrně velkou kresbu, která - a teď to přijde - není mandala! A navíc jsem toho nenechal po půl hodině. No a aby toho nebylo málo, tak jsem dneska vytvořila další pixel art.

Jasně, uznávám, že ten tvar je přepoužitý z těch králíků, na druhou stranu ani tak to nebyla zrovna hračka, protože ty šílené uši a vousky byly pekelné a dost jsem se u toho navztekala. Každopádně jsem se rozhodla, pokud mě tohle nepřestane zase bavit, že bych takovým stylem mohla udělat těch zvířat ještě víc. Už mám v plánu minimálně 3 :)

Pixel Art: Bunnies

27. června 2018 v 18:10 | Morbid_Curiosity

(zdroj pozadí: freepik.com)

Dneska jsem si tak, jako ostatní každý den, procházela DeviantArt a padly mi do oka pixel arts. Byla doba, kdy jsem to považovala za poměrně podřadné 'umění', protože "takhle přece vypadají staré hry a není na tom nic pěkného". No... Doba se posunula, moje smýšlení taky a tak jsem dneska jenom s otevřenou pusou obdivovala umění jiných a samozřejmě jsem to chtěla taky zkusit.

No... a tohle z toho vzešlo. Pozadí si nevšímejte, potřebovala jsem ty tři jenom hodit na něco nebílého :D

Upřímně si ani nejsem úplně jistá, jestli to můžu nazývat pixel artem, nicméně poctivě jsem to tvořila po pixelech, tak snad jo. :D

Každopádně je to vlastně předělávka jedné mé hodně staré rychlokresby tří králíčků, kterou najdete tady. :)

Animace: Mouse

19. března 2017 v 16:51 | Morbid_Curiosity


Moje úplně první animace, která představuje nějaký konkrétní objekt. A vlastně taky poslední...:D

 
 

Reklama