Tablet

Tablet: Něco jako oko

19. března 2017 v 12:06 | Morbid_Curiosity
Vždycky mě fascinovalo, jak někteří lidé dokážou tak strašně reálně nakreslit oči. Já mezi ně bohužel nepatřím a jak je poznat z obrázku níže, asi ani nikdy nebudu. Nevím, za jakým účelem tenhle obrázek vůbec vznikl, nicméně tady ho máte. :)


Tablet: Bubble

19. března 2017 v 12:00 | Morbid_Curiosity


Pokud se vám zdá, že jste podobnou bublinu už někde viděli, tak se vám to vlastně nezdá. Vznikla totiž na základě tutorialu skvělého Apofisse a zkoušela ji asi polovina uživatelů DeviantArtu.

Každopádně i tak to rozhodně patři mezi to nejlepší, co kdy na mém tabletu vzniklo a asi i vznikne a dlouho jsem na ni byla náležitě hrdá. :)

Tablet: Sunset

19. března 2017 v 11:54 | Morbid_Curiosity


Primitivní rádoby PC malba, u které si bohužel absolutě nevzpomínám kdy a proč vlastně vznikla. Asi to nebude mít zrovna dvakrát hluboký smysl... :D

Tablet: Bubbles

19. března 2017 v 11:46 | Morbid_Curiosity


Další z nemnoha tabletích pokusů, nicméně tentokrát takový, se kterým jsem byla docela i spokojená, ačkoliv to není žádné složité veledílo... :D

Tablet: Happy Grepy

19. března 2017 v 11:42 | Morbid_Curiosity


Doslova a do písmene hovadina, která vznikla díky jedné soutěži na webu Hogwarts.cz. Na druhou stranu tahle pitomost sklidila úspěch a pobavila a to byl účel. :)

Tablet: Prvotiny

19. března 2017 v 11:35 | Morbid_Curiosity


Jak už název napovídá, toto jsou mé úplně první pokusy na tenkrát vysněném tabletu. Na tomhle jsem zjistila, že to zdaleka není tak snadné, jako kreslit tužkou a strávila jsem na tím strašnou poustu času.

 
 

Reklama